3.Sınıf

3.Sınıf

3.Sınıf Bilsem Sınavlarına Hazırlık ve Dikkat Güçlendirme Seti


3.Sınıf öğrencileri için hazırladığımız bu eğitim grubu, öğrencilerin sınav hazırlık döneminde dikkat güçlendirme ve öğrencilerin zihin gelişimine katkı sağlamak için geliştirdiğimiz bir sistemdir.


3.Sınıf eğitim Grubu 90 dersten oluşan, aşamalı bir sistemdir. Her derste öğrenci, 7 ayrı kategoriden 3’er soru ve 7 sorudan oluşan deneme sınavı sorularını çözer. Bir derste öğrenci toplam 28 soru çözümü yapar.


Öğrenci isterse her gün 1 ders yapar isterse 10 ders yapar. Bu 90 dersi tamamlama süresi tamamen öğrencinin insiyatifindedir.


Bu 7 kategori şunlardır;


Sayısal Muhakeme

Çağrışım

Şekil Analizi

Görsel Hafıza

Sayısal Hafıza

Bütün Parça İlişkisi

Üç Boyutlu Düşünme

Her kategorinin sonunda doğru ve yanlış yaptığı sonuçları ve doğru cevapları görebilir. Ana sayfada ise her kategoriden ve genel olarak tüm yaptığı çalışmalar grafik olarak raporlanır.


Bu platformda çözülen sorular, aynı zaman bir zihin geliştirme programıdır. Öğrencinin görsel hafıza, sayısal hafıza, muhakeme yeteneği, analiz, sentez, yorumlama, alternatif düşünme sistemi gibi alanlarda gelişimine yardımcı olur. İlkokul düzeyinde bütün öğrencilerin bu sisteme girmeleri faydalıdır.

Fiyat:99

Kupon Uygula

Başvuru Formu

Ödeme Tipi